Ośrodek Ania

Ośrodek Ania zaczaruje Was samym zagospodarowaniem terenu obejmującym 2,5 ha obszaru. W bezpośrednim sąsiedztwie Dinozaurów ? Łeba Park, z dala od zgiełku i hałasu miasta. Jednak prawdziwa perełka kryje się pod niepowtarzalnym zapleczem rekreacyjnym, które składa się z boiska do siatkówki, piłki nożnej, koszykówki, tenisa, badmintona, dwóch torów do kręgli zewnętrznych, a także trzech placów zabaw. Znajdziemy również trzy drewniane altanki idealne do grillowania oraz spotkań grupowych.

Nasz Ośrodek usytuowany jest 800m od centrum miasta, 1000m od jeziora Sarbsko, a od plaży 1500m. Pobyt w naszym ośrodku daje wiele możliwości wykorzystania urlopu w dowolny sposób. Nasza lokalizacja jest idealna na wakacje nad morzem z dzieckiem.

Kompleks jest położony nad Bałtykiem oraz pomiędzy dwoma jeziorami: Sarbsko i Łebsko (trzecie pod względem wielkości w Polsce). W Łebie plaża jest czysta, szeroka i strzeżona, a duża zawartość jodu i soli w powietrzu pozytywnie działa na organizm człowieka. Co roku do naszego miasteczka przyjeżdżają poszukiwacze bursztynów z całej Polski. W okresie jesiennych i wiosennych sztormów bursztyn jest wymywany ze swoich pokładów na dnie morza i wyrzucany przez ogromne fale na brzeg.

Łeba to prawdziwe miasto żywiołów, tętni życiem od rana do nocy: bary, sklepy, restauracje, dyskoteki. To niewielkie miasteczko przyciąga nie tylko spragnionych plażowania, ale także amatorów aktywnego wypoczynku. Ciekawą atrakcją może być windsurfing, kiteserfiung, żeglarstwo czy jazda konna. W Łebie przeżyjesz niezapomniane chwile! Liczne parki rozrywki, różnorodne wystawy, rejsy turystyczne, wędkarskie oraz ruchome piaski i oryginalna roślinność w Słowińskim Parku Narodowym sprawiają, że nie sposób się nudzić. W niedalekiej odległości znajdują się takie miejscowości jak Gdynia, Gdańsk, Sopot, Władysławowo czy Hel, gdzie znajduje się równie dużo atrakcji.